ZIMA

V zimě lze využít běžeckou stopu začínající přímo u hotelu či navštívit několik sjezdařských zimních středisek v blízkém okolí.

Běžecká stopa MIURA

Přímo u MIURA hotelu jsou pro Vás připraveny běžecké stopy, které vedou po golfovém hřišti. Klasická běžecké stopy s mírným stoupáním a klesáním jsou vhodné jak pro pokročilé běžkaře, tak i pro děti a začátečníky. Běžecké stopy jsou pro ubytované hosty zdarma, pro neubytované hosty jsou zpoplatněny dle aktuálního ceníku.

Vzdálenost: 0 km

Boboffka

Nově vybudovaná bobová dráha v Čeladné, která je k dispozici celoročně. Boboffka je umístěna v masivu hory Malá Stolová v chráněné krajinné oblasti Beskydy. Bližší informace naleznete na oficiálních stránkách: zde

Vzdálenost: 2 km

Ski areál Opálená

Areál nabízí dva lyžařské vleky o délce 450 m a 140 m. Vzdálenost je cca 2 km od Čeladné. Součástí areálu je i snowpark, stylová hospůdka a večerní lyžování.

Vzdálenost: 2 km

Pustevny

Pustevny jsou největším lyžařským střediskem v Beskydech. Na Pustevny vede lanovka z Trojanovic (autem z Čeladné 10 min). Vyhledávané turistické středisko disponuje 4 lyžařskými vleky a 6 sjezdovkami. Na vrcholu pak čeká na své obdivovatele národní kulturní památka – nádherné chaty hotel Maměnka a restaurace Libušin z konce 19. století, které byly kompletně zrestaurovány do své původní podoby.

Vzdálenost: 15 km

Bílá

Lyžařský areál Bílá je od Čeladné vzdálen 25 minut jízdy autem. Všechny sjezdovky v areálu jsou uměle zasněžovány technickým sněhem. Na jižní sjezdovce je oblíbené večerní lyžování od 18 do 21:00 každý den. Lyžařský areál disponuje sjezdovkami pro začátečníky až po střední obtížnosti. Součástí areálu je Snowpark pro snowboarding. Středisko nabízí celkem 4 vleky, 1 čtyřsedačku a 7 sjezdovek. 

Vzdálenost: 22 km
Web: www.skibila.cz

×

Dárkový poukaz

Vyberte službu:

Vážení hosté, z důvodu konání korporátní akce, bude hotelová restaurace ve čtvrtek 18. 4. zcela obsazena. Děkujeme Vám za pochopení. S pozdravem, Tým MIURA hotelu****