LÉTO

V okolí Čeladné naleznete širokou škálu možností, jak strávit volný čas. Aktivně jej lze prožít s golfovou holí v ruce, v koňském sedle, na kole, procházkami po okolí či turistickými výšlapy a horskými túrami. 

Cyklistika

Krátká trasa: 25 km po rovině (Čeladná – Podolánky)
Náročná trasa: 60 km s převýšením 700 m (Čeladná – Kunčice pod Ondřejníkem – Maralův kopec – Ráztoka – Pustevny – Prostřední Bečva – Nezávodí – Lhotská – Podolánky – Čeladná)

Další tratě: zde

Boboffka

Nově vybudovaná bobová dráha v Čeladné, která je k dispozici celoročně. Boboffka je umístěna v masivu hory Malá Stolová v chráněné krajinné oblasti Beskydy. Bližší informace naleznete na oficiálních stránkách: zde

Vzdálenost: 2 km

Pustevny

Pustevny (1018 m n. m.) je sedlo v Moravskoslezských Beskydech nedaleko Radhoště, které patří k obci Prostřední Bečva. Bylo pojmenováno po poustevnících, kteří zde žili do roku 1874. Pro Pustevny jsou typické dřevěné stavby postavené v lidovém slohu koncem 19. století na návrh Dušana Jurkoviče. Nachází se zde lyžařské středisko a vede sem sedačková lanovka.

Vzdálenost: 15 km

SKI areál Bílá/ Singletrails Bílá

Zábava pro rodiny s dětmi a cyklisty.

Lanovka Zbojník je celé léto v provozu. Z horní stanice si lze vybrat Zbojnický chodník nebo Pašeráckou stezku beskydských pašeráků. Stezka s visutými mosty, dětskými feratami, průlizkami apod.

Singletrails Bílá nabízí 2 trailové tratě s různými úrovněmi, klopenými zatáčkami, skoky apod. Délka tratí je 3,4 a 2,1 km. Tratě jsou určeny pro šikovné cyklisty s trailovými zkušenostmi.

Vzdálenost: 22 km
Web: www.skibila.cz

Polárium

V lázeňském centru naleznete první Polárium v České republice, které se zde provozuje od roku 2004. Celotělová chladová terapie při minus 120°C.

Vzdálenost: 2 km

Koloběžky

Ski areál Opálená nabízí kromě zimního využití také letní aktivity. Vyzkoušet můžete koloběžky a terénní buginy. Jízda po 4kilometrové trase vedoucí příjemným lesním prostředím s jedinečnými výhledy na okolí je skutečným zážitkem pro celou rodinu.

Vzdálenost: 2 km

Horský lanový park Tarzanie

Vyzkoušet také můžete lanový park Tarzanie, který je největším lanovým centrem v ČR. Centrum nabízí několik překážkových tras s různou obtížností.
Lokalita: Trojanovice-Ráztoka

Vzdálenost: 11 km

Bike park Sviňorky - Morávka

Dvě downhillové tratě o střední a těžké náročnosti. Délka 850 m. Dále fourcrossová dráha o délce 650 metrů. Vše jak pro úplné začátečníky, tak i pro profi jezdce.

Vzdálenost: 23 km

×

Dárkový poukaz

Vyberte službu: