PROCEDURY

Miura SPA Vám nabízí širokou nabídku masáží a procedur ve dvou designových masážních místnostech.

Klasická masáž - celé tělo

Uvolňuje celý pohybový aparát, odstraňuje bolest, povzbuzuje energii, zotavuje svalstvo a upevňuje tak tělesné i duševní zdraví.

30/60 minut 1000/ 1500 Kč 

Sport masáž „Backup Shot“

Masáž uvolňuje a regeneruje celé tělo po sportovním výkonu.

30 minut 1050 Kč 

Masáž baňkami

45/60 minut 1450/ 1750 Kč 

Aroma masáž teplým olejem - dle výběru

Masáž pro relaxaci, zlepšení tělního metabolismu a uvolnění napjatého svalstva.

30/60 minut 1100/ 1700 Kč 

Relaxační masáž oleogelem

Masáží proniká oleogel do hlubší vrstvy pokožky a zlepšuje její prokrvení, hydrataci a potřebné promaštění a současně přináší úlevu namoženým či unaveným svalům a kloubům.

30/60 minut 1100/ 1700 Kč 

Čokoládová masáž I (peeling + zábal)

Počáteční peeling odstraní z pokožky odumřelé kožní buňky a přispěje k její revitalizaci. Následná masáž čokoládovým olejem uvolní vaši mysl, ztuhlé svaly a obnoví dobrou náladu. Na závěr dopřejeme vašemu tělu zábal se 100% hořkou čokoládou, která blahodárně působí na zpomalení procesu předčasného stárnutí – vyživuje, omlazuje, regeneruje a tonizuje pokožku, podporuje odplavování toxických látek z těla.

70 minut 1900 Kč 

Čokoládová masáž II (zábal)

Masáž čokoládovým olejem uvolní vaši mysl, ztuhlé svaly a obnoví dobrou náladu. Zábal těla ze 100% hořké čokolády blahodárně působí na zpomalení procesu předčasného stárnutí – vyživuje, omlazuje, regeneruje a tonizuje pokožku, podporuje odplavování toxických látek z těla.

60 minut 1700 Kč 

Candle masáž

Tato masáž je ideálním prostředkem pro odstranění vnitřního neklidu a napětí, protože harmonizuje energii v těle a odbourává stres.

45/60 minut 1400/ 1700 Kč 

Relaxační masáž zeleným čajem s peelingem

Tato procedura má hydratační a pročisťující schopnost. Zelený čaj udržuje pokožku těla díky svým vitamínům stále mladou a hlavně skvěle uvolňuje stres.

60 minut 1800 Kč

Relaxační medová masáž s peelingem

Tato masáž je vhodná pro hloubkovou regeneraci pokožky, jelikož při medové masáží dochází k detoxikaci organismu a navozuje psychickou pohodu.

60 minut 1800 Kč

 

Sanotherm (Levitační lůžko) 

Chcete zažít něco výjimečného? Pokud ano, chtěli bychom Vám v našem spa představit vzrušující formy relaxace. Levitační vana Vám zprostředkuje beztížný stav těla a Vy se ocitnete v sedmém spa nebi.

20 minut 800 Kč 

Levitační lůžko - Sanotherm se zábalem
(mořské řasy, bahno)

Procedura hosta začíná nanášením zábalu na tělo, poté následuje zabalení do měkké látky a nakonec přijde na řadu relaxační efekt AHA, což znamená, že vana stoupá vzhůru a host se příjemně zahřátý vznáší na vodní posteli, jako by byl v sedmém spa nebi. Díky teplotě 37 stupňů dochází k zvýšení absorpci pokožky a Vaše tělo získá z mořským řas/ bahna potřebné výživné látky.

40 minut 1050 Kč 

Levitační lůžko - Sanotherm exclusive

Procedura začíná peelingem těla, který zbaví pokožku odumřelých buněk, vyhladí ji a vaše pokožka se bude cítit hebká a zdravá. Poté následuje zábal těla spojený s relaxací na levitačním lůžku, kdy se příjemně zahřátí vznášíte na vodní posteli. Díky teplotě 37 stupňů dochází k zvýšení absorpce pokožky a vaše tělo získá z mořským řas/ bahna potřebné výživné látky.

50 minut 1200 Kč

 

Velmi rádi Vám pomůžeme vytvořit pravý SPA zážitek, který bude přizpůsoben Vašim individuálním potřebám.

Pro rezervace prosím volejte tel. +420 558 761 100

×

Dárkový poukaz

Vyberte službu: