PROCEDURY

Miura SPA Vám nabízí širokou nabídku masáží a procedur ve dvou designových masážních místnostech.

Klasická masáž - záda

Uvolňuje celý pohybový aparát, odstraňuje bolest, povzbuzuje energii, zotavuje svalstvo a upevňuje tak tělesné i duševní zdraví.

30 minut 450 Kč 

Klasická masáž - celé tělo

Uvolňuje celý pohybový aparát, odstraňuje bolest, povzbuzuje energii, zotavuje svalstvo a upevňuje tak tělesné i duševní zdraví.

60 minut 800 Kč 

Sport masáž „Backup Shot“

Masáž uvolňuje a regeneruje celé tělo po sportovním výkonu.

30 minut 450 Kč 

Masáž lávovými kameny

Nechte své tělo hýčkat příjemnými masážními tahy a dopřejte mu energii, která přichází z lávových kamenů. Masáž Vás dovede k absolutní relaxaci a mnohdy ukolébá k posilujícímu spánku.

45/60 minut 750/ 970 Kč 

Aroma masáž teplým olejem - dle výběru

Masáž pro relaxaci, zlepšení tělního metabolismu a uvolnění napjatého svalstva.

30/60 minut 500/ 970 Kč 

Relaxační masáž oleogelem

Masáží proniká oleogel do hlubší vrstvy pokožky a zlepšuje její prokrvení, hydrataci a potřebné promaštění a současně přináší úlevu namoženým či unaveným svalům a kloubům.

30/60 minut 500/ 970 Kč 

Čokoládová masáž

Čokoládová masáž, kromě dokonalého uvolnění, pomáhá na vyhlazení a zkrášlení pokožky, eliminuje proces celulitidy odplavuje toxické látky, uvolňuje ztuhlé svaly a obnoví dobrou náladu.

45/60 minut 750/ 970 Kč 

Candle masáž

Tato masáž je ideálním prostředkem pro odstranění vnitřního neklidu a napětí, protože harmonizuje energii v těle a odbourává stres.

30/60 minut 700/ 950 Kč 

 

Thalgo rituály

Nabídka rituálů (ošetření) na pleť i tělo luxusní francouzskou kosmetikou.

Objevte smyslové světy Thalgo... 

Indocéane spa rituál

Tento rituál Vás vezme na objevnou cestu k novému druhu relaxace, která zaplňuje tělo i mysl nepopsatelným pocitem klidu a vnitřní síly. Ošetření zahrnuje 3 fáze: cukro-slaný tělový peeling, ajurvédskou masáž, hedvábně jemný tělový zábal

75 minut 1250 Kč 

Polynéský spa rituál

Oddejte se prázdninovým vůním vanilky a kokosu. Tento rituál je cestou maximální relaxace a smyslnosti. Ošetření zahrnuje 3 fáze: exotický ostrovní peeling s vůní Tahitské vanilky, tradiční polynéskou masáž Mahana, hydrataci posvátným olejem

65 minut 980 Kč 

  

Sanotherm (Levitační vana)

Chcete zažít něco výjimečného? Pokud ano, chtěli bychom Vám v našem spa představit vzrušující formy relaxace. Levitační vana Vám zprostředkuje beztížný stav těla a Vy se ocitnete v sedmém spa nebi.

20 minut 300 Kč 

Levitační vana - Sanotherm se zábalem
(mořské řasy, bahno)

Procedura hosta začíná nanášením zábalu na tělo, poté následuje zabalení do měkké látky a nakonec přijde na řadu relaxační efekt AHA, což znamená, že vana stoupá vzhůru a host se příjemně zahřátý vznáší na vodní posteli, jako by byl v sedmém spa nebi. Díky teplotě 37 stupňů dochází k zvýšení absorpci pokožky a Vaše tělo získá z mořským řas/ bahna potřebné výživné látky.

30 minut 550 Kč 

Levitační vana - Sanotherm exclusive

Procedura začíná peelingem celého těla, který zbaví pokožku odumřelých buněk, vyhladí ji a Vaše pokožka se bude cítit hebká a zdravá.

45 minut 750 Kč

 

Velmi rádi Vám pomůžeme vytvořit pravý SPA zážitek, který bude přizpůsoben Vašim individuálním potřebám.

Pro rezervace prosím volejte tel. +420 558 761 100

×

Dárkový poukaz

Vyberte službu: