PROCEDURY

Miura SPA Vám nabízí širokou nabídku masáží a procedur ve dvou designových masážních místnostech.

Aromaterapeutická masáž 

Při této masáži se používají různé druhy esenciálních olejů. Charakteristické jsou pomalejší a jemnější masérské hmaty a blahodárné účinky na nervovou soustavu. Aromaterapie snižuje krevní tlak, uvolňuje svalové napětí, zbavuje stresu, podporuje krevní tlak a lymfatický oběh, má blahodárný vliv na stav pokožky. Jedná se o velmi příjemný způsob fyzického i duševního uvolnění.
Používáme olej Devatero kvítí (Saloos) nebo esenci 32 bylin (Just). Tyto přípravky spojené s masáží Vás prohřejí, uvolní Vaše smysly a rozhýbou. Jsou mimořádně účinné na namožená a bolavá záda, ztuhlé svaly a klouby. Přinášení úlevu při svalovém napětí a únavě, prokrvují a prohřívají, zmírňují otoky a mají hojivé a regenerační účinky. Jsou vynikající při bolestech v oblasti krční páteře.

30 / 60 minut 1200/ 1800 Kč 

Klasická masáž 

Klasická masáž, někdy označovaná také jako švédská masáž, je výborný způsob jak uvolnit nejen ztuhlé svalstvo, ale také mysl. Patří proto mezi nejoblíbenější a nejžádanější procedury. Během masáže dochází ke zvýšenému prokrvení tkání, podpoře trávení a stimulaci látkové výměny. To umožňuje zvýšené vylučování odpadních látek z těla. Masáž napomáhá také odstranění nahromaděné mízy v některých orgánech, zajišťuje rovnoměrné prokrvení těla a zároveň zlepšuje proudění energie. 
Při masáži používáme klasické masážní oleje.

30 / 60 minut 1100/ 1700 Kč

Golfová masáž (unikátní masáž zahřátými golfovými míčky)

Zaměřuje se na problematické partie golfistů - tedy spodní část zad, krční páteř, trapézy. Předchází zdravotním problémům a regeneruje organismus. Díky zahřátým golfovým míčkům se masér dostane hlouběji a intenzivněji do problémových partií. Golfový relax je pro požitkáře ideálním zážitkem a únikem ze stresu všedních dní.

30 / 60 minut 1300/ 1900 Kč 

Zeštíhlující masáž

Tato masáž je vynikající pro redukci tuku a celulitidy. Při masáži problematických partií přijdou na řadu olej Celulinie (Saloos) nebo Zeštíhlující Oleogel s mořskými řasy (Atok), které jsou účinnými pomocníky podporující krevní a lymfatický oběh. Touto masáží se zlepšuje cirkulace tekutin a tím pomáhá odplavovat z těla zadržené toxiny, odpadní látky, spaluje tuky a mírní otoky. Výsledkem pravidelné masáže problematických partií je výrazně hladší a pevnější pokožka. Při masáži se používá silikonová baňka nebo speciální váleček.

30 / 60 min. 1200/ 1800 Kč

s peelingem 2200 Kč

Relaxační, regenerační masáž 

Při této masáži dosáhnete dokonalého fyzického, psychického, duševního uvolnění a celkového klidu. Nejen, že se propojí pocit uvolnění Vašich zad, rukou či nohou - tedy zkrátka té části těla, na kterou necháte relaxační masáž působit, ale zároveň uvolníte napětí v mysli. Dnešní uspěchaná doba bohužel nedopřává nikomu tolik odpočinku, kolik by si zasloužil.
Při masáži používáme vzácené masáží oleje dle Vašeho výběru (zelený čaj, medový, čokoládový, měsíčkový,...)

30 / 60 minut 1100/ 1700 Kč 

s peelingem 2100 Kč

Masáž baňkami 

Vychází z poznatků tradiční čínské medicíny. Vlivem působení podtlaku dochází k výraznému prokrvení, následnému prohřátí a okysličení ztuhlé oblasti. "Baňkování" má velice rychlý a hluboký efekt na uvolnění ztuhlých svalů a odstranění bolesti, uvolnění kloubů, stimulaci vnitřních orgánů a odplavení nahromaděných škodlivin. 

Využíváme silikonové baňky

30 / 60 minut 1450/ 1750 Kč

Kinesio tape (pásky)

Revoluční terapeutická metoda z Japonská - kinesio - taping. 
Kinesio - tejpy dovolují svalům aktivně pracovat bez omezení pohybu končetin a ponechávají nerušený krevní oběh. Zároveň máte jistotu, že jsou Vaše svaly chráněny před dalšími problémy. Podporují proces hojení, oběh krve i lymfy. Kinesio - tape současně stimuluje Vaše proprioreceptory, čímž dochází ke zmírnění napětí a zlepšení funkce Vašich kloubů. Tlak na okolní tkáně Vám pomůže zmírnit pociťovanou bolest.

Malá aplikace 300 Kč

Velká aplikace 500 Kč

Candle masáž

Originální relaxační metoda, která v překladu znamená "masáž svíčkou". Zahřátá masážní svíčka obsahuje hydratační látky a vzácené oleje, které působí příznivě na celé tělo. V průběhu masáže se uvolňují vonné esence, které působí na všechny smysly a umocňují pocit pohody a relaxace. Dopřejte si dokonalé uvolnění těla a mysli, rozpuštění stresu a obnovu energie, kterou v sobě skrývá jedinečná kompozice přírodních látek masážní svíčky.

30 / 60 minut 1400/ 1800 Kč 

Sanotherm (Levitační lůžka) 

Chcete zažít něco výjimečného? Pokud ano, chtěli bychom Vám v našem spa představit vzrušující formy relaxace. Levitační vana Vám zprostředkuje beztížný stav těla a Vy se ocitnete v sedmém spa nebi.

20 minut 800 Kč 

Levitační lůžko - Sanotherm se zábalem
(řasy z mořského bahna)

Procedura hosta začíná nanášením zábalu na tělo, poté následuje zabalení do měkké látky a nakonec přijde na řadu relaxační efekt AHA, což znamená, že vana stoupá vzhůru a host se příjemně zahřátý vznáší na vodní posteli, jako by byl v sedmém spa nebi. Díky teplotě 37 stupňů dochází k zvýšení absorpci pokožky a Vaše tělo získá z mořským řas/ bahna potřebné výživné látky.

40 minut 1050 Kč 

 

Velmi rádi Vám pomůžeme vytvořit pravý SPA zážitek, který bude přizpůsoben Vašim individuálním potřebám.

Pro rezervace prosím volejte tel. +420 558 761 100

×

Dárkový poukaz

Vyberte službu: