THAJSKÉ MASÁŽE

Probuďte všechny své smysly a poznejte sílu a harmonii thajského světa. Thajskou masáž lze rezervovat ve dnech středa - neděle. Rezervace lze provést na recepci telefonicky nebo e-mailem.

Thajská tradiční masáž

je vhodná pro všechny, kteří trpí nedostatkem pohybu nebo naopak nadměrnou fyzickou zátěží. Speciální masáž obsáhne svaly a šlachy celého těla. Technika této masáže se v Thajsku předává z generace na generaci a své dovednosti si masérky doplňují v odborných kurzech tradičních thajských škol.

60 minut 1900 Kč

 

Královská masáž

obohacuje účinky aromaterapeutické olejové masáže o následné vmasírování extraktů ze speciálních thajských bylin. Používají se zvláštní hydratační aromatické oleje, které zvláčňují pokožku, napomáhají uvolnění svalstva a navozují pocit dobré nálady. Masáž má uvolňující a zároveň povzbuzující účinky a je vhodná při únavě, stresu, nespavosti a přepracovanosti. Je ideální k celkové fyzické i psychické relaxaci a je vhodná pro muže i ženy.

90 minut 2100 Kč

 

Aromaterapeutická masáž

je ideální k celkové fyzické i psychické relaxaci. Je vhodná při únavě, přepracovanosti, stresu a nespavosti. Masíruje se speciálními hydratačními aromatickými oleji, které zvláčňují pokožku, napomáhají uvolnění svalstva a navozují pocit dobré nálady. Masáž je vhodná pro muže i ženy.

60 minut 1800 Kč

 

Masáž olejem z tygřího tuku

je velmi vhodná pro sportovce a po fyzické námaze.

60 minut 1800 Kč

 

Masáž hlavy a šíje

je mimořádně příjemná masáž hlavy a svalstva v oblasti šíje, která pomáhá odstranit napětí, únavu, stres, bolesti hlavy a navozuje příjemné uvolnění.

30 minut 1100 Kč

 

Masáž nohou

thajská masáž nohou je úžasná procedura spočívající v masáži plosek nohy dlaněmi, prsty, stlačováním reflexních bodů a masáží holenní části

30 minut 1100 Kč

×

Dárkový poukaz

Vyberte službu: