GOLF OSTRAVICE & DALŠÍ HŘIŠTĚ

Golf resort Ostravice je komfortní holiday resort, který se nachází mezi dominantními vrcholy Beskyd.

Golf Ostravice

Hřiště, dokončené v roce 2008, je postaveno mezi dvěma nejvyššími horami Beskyd, Lysou horou a Smrkem, na úpatí hory Žár v obci Ostravice. Jedná se o 18jamkové mistrovské golfové hřiště, par 72, typu parkland. Bezmála 3 hektary vodních ploch poskytnou nejen zajímavé výhledy, ale především vloží do hry značnou dávku adrenalinu. Nedílnou součástí hřiště je i golfový klub, driving range. Hřiště roku 2009 a 2010 (Golf Digest).

Vzdálenost: 8 km

Nedaleko hotelu se nachází další 3 golfová hřiště.

  • Golf club Rožnov pod Radhoštěm (21 km od hotelu)
  • Golf Ropice (40 km od hotelu)
  • Golf Šilheřovice (49 km od hotelu)

 

Golf club Rožnov pod Radhoštěm

9jamkové hřiště. K dispozici je 5 krytých odpališť a dalších 15 nekrytých, dále cvičný patovací a pitching green s jamkami. Svým návštěvníkům nabízí kromě zajímavě řešeného hřiště i příjemný relax uprostřed krásné přírody. K dispozici je driving range s výhledem na Černou horu, putting a chipping greeny.

Vzdálenost: 21 km

www.golf-roznov.cz

 

Golf Ropice

18jamkové hřiště linksového typu svými parametry vyhovuje požadavkům konání náročných mistrovských turnajů a splňuje kritéria Profesionální golfové asociace. Hřiště je architektonicky řešeno tak, aby si každý hráč přišel na své. Stará devítka vás uvede a rozehřeje do hry, s navazující novou devítkou se zvýší obtížnost, a tím se prověří golfové schopnosti hráče.

Vzdálenost od hotelu: 40 km

www.beskydgolf.com

 

Golf Šilheřovice

18jamkové golfové hřiště bylo založeno v roce 1970. Jeho dominantou je Rotschildův zámek, situováno je v zámeckém parku s množstvím velmi vzácných starých stromů přivezených sem z celého světa. Jedno z nejstarších golfových hřišť u nás Vás osloví nejen vysokou kvalitou, ale i svou neopakovatelnou atmosférou.

Vzdálenost od hotelu: 49 km

www.golf-ostrava.cz

×

Dárkový poukaz

Vyberte službu:

Vážení hosté, z důvodu konání korporátní akce, bude hotelová restaurace ve čtvrtek 18. 4. zcela obsazena. Děkujeme Vám za pochopení. S pozdravem, Tým MIURA hotelu****