PROCEDURY

Miura SPA Vám nabízí širokou nabídku masáží a procedur ve dvou designových masážních místnostech.

Klasická masáž - záda

Uvolňuje celý pohybový aparát, odstraňuje bolest, povzbuzuje energii, zotavuje svalstvo a upevňuje tak tělesné i duševní zdraví.

30 minut 450 Kč

 

Klasická masáž - celé tělo

Uvolňuje celý pohybový aparát, odstraňuje bolest, povzbuzuje energii, zotavuje svalstvo a upevňuje tak tělesné i duševní zdraví.

60 minut 800 Kč

 

Sport masáž „Backup Shot“

Masáž uvolňuje a regeneruje celé tělo po sportovním výkonu.

30 minut 450 Kč

 

Masáž lávovými kameny

Nechte své tělo hýčkat příjemnými masážními tahy a dopřejte mu energii, která přichází z lávových kamenů. Masáž Vás dovede k absolutní relaxaci a mnohdy ukolébá k posilujícímu spánku.

45/60 minut 750/ 970 Kč

 

Aroma masáž teplým olejem - dle výběru

Masáž pro relaxaci, zlepšení tělního metabolismu a uvolnění napjatého svalstva.

30/60 minut 500/ 970 Kč

 

Relaxační masáž oleogelem

Masáží proniká oleogel do hlubší vrstvy pokožky a zlepšuje její prokrvení, hydrataci a potřebné promaštění a současně přináší úlevu namoženým či unaveným svalům a kloubům.

30/60 minut 500/ 970 Kč

 

Čokoládová masáž

Čokoládová masáž, kromě dokonalého uvolnění, pomáhá na vyhlazení a zkrášlení pokožky, eliminuje proces celulitidy odplavuje toxické látky, uvolňuje ztuhlé svaly a obnoví dobrou náladu.

45/60 minut 750/ 970 Kč

 

Candle masáž

Tato masáž je ideálním prostředkem pro odstranění vnitřního neklidu a napětí, protože harmonizuje energii v těle a odbourává stres.

30/60 minut 700/ 950 Kč

  

Sanotherm (Levitační vana)

Chcete zažít něco výjimečného? Pokud ano, chtěli bychom Vám v našem spa představit vzrušující formy relaxace. Levitační vana Vám zprostředkuje beztížný stav těla a Vy se ocitnete v sedmém spa nebi.

20 minut 300 Kč

 

Levitační vana - Sanotherm se zábalem
(skořice, mořské řasy, bahno)

Procedura hosta začíná nanášením zábalu na tělo, poté následuje zabalení do měkké látky a nakonec přijde na řadu relaxační efekt AHA, což znamená, že vana stoupá vzhůru a host se příjemně zahřátý vznáší na vodní posteli, jako by byl v sedmém spa nebi. Díky teplotě 37 stupňů dochází k zvýšení absorpci pokožky a Vaše tělo získá z mořským řas/ bahna potřebné výživné látky.

30 minut 550 Kč

 

Levitační vana - Sanotherm exclusive

Procedura začíná peelingem celého těla, který zbaví pokožku odumřelých buněk, vyhladí ji a Vaše pokožka se bude cítit hebká a zdravá.

45 minut 750 Kč

 

Thalgo rituály

Nabídka rituálů (ošetření) na pleť i tělo luxusní francouzskou kosmetikou.

Objevte smyslové světy Thalgo...

 

Indocéane spa rituál

Tento rituál Vás vezme na objevnou cestu k novému druhu relaxace, která zaplňuje tělo i mysl nepopsatelným pocitem klidu a vnitřní síly. Ošetření zahrnuje 3 fáze: cukro-slaný tělový peeling, ajurvédskou masáž, hedvábně jemný tělový zábal

65 minut 1250 Kč

 

Polynéský spa rituál

Oddejte se prázdninovým vůním vanilky a kokosu. Tento rituál je cestou maximální relaxace a smyslnosti. Ošetření zahrnuje 3 fáze: exotický ostrovní peeling s vůní Tahitské vanilky, tradiční polynéskou masáž Mahana, hydrataci posvátným olejem

60 minut 980 Kč

 

Velmi rádi Vám pomůžeme vytvořit pravý SPA zážitek, který bude přizpůsoben Vašim individuálním potřebám.

Pro rezervace prosím volejte tel. +420 558 761 100

Rezervace pokojů

×

Dárkový poukaz

Vyberte službu:

V sobotu 27.5 je z důvodu konání MIURA CUPU MIURA restaurace již plně obsazená a uzavřená. Váš MIURA tým